Підключення до мережі за технологією – Ethernet

У день підключення до мережі абонент вносить на свій особовий рахунок суму, що дорівнює одному місяцю згідно обраного тарифу.

У підключення входить прокладка кабелю UTP cat.5e (кручена пара) всередині приміщення до 10 метрів і налаштування одного робочого місця.

 

Підключення до мережі за технологією – PON

У день підключення до мережі абонент авансом вносить на свій особовий рахунок 500,00 гривень, з яких щомісяця буде списуватися сума згідно обраного тарифу.

У підключення входить прокладка оптоволоконного кабелю FTTH всередині приміщення до 10 метрів, оптична розетка FOR-2, патчкорд оптичний OFPC-SC / UPC-SC / UPC-D-3 до 0,5 метра, патчкорд UTP CAT.5e (кручена пара) до 5 метрів, *ANU-абонентський термінал з підтримкою технології GEPON і настройка одного робочого місця.

*Абонентський термінал є власністю Провайдера.

 

Увага!

При виборі тарифу, де швидкість Інтернету більше 100 Мбіт/с, абоненту необхідно встановити відповідне обладнання.

Для користування гігабітним інтернетом потрібен роутер, який підтримує технологію Gigabit Ethernet. Це зазначено у специфікації або на маршрутизаторі. Мережа та потужний жорсткий або SSD диск.  А також відповідний кабель – оптоволокно або восьмижильна “кручена пара” UTP cat.5e.

 

Додаткові послуги:

  • статична IP-адреса на місяць – 50 грн;
  • налаштування одного мережевого пристрою – 100 грн;
  • заміна роз’єму RJ45 – 50 грн;
  • заміна одного метра кабелю всередині приміщення – 10 грн;

Вартість матеріалів, що входять до додаткових послуг, визначається Провайдером у день надання вищевказаної послуги.

Ціни вказані у гривнях з урахуванням ПДВ.

Додаткова інформація

Абонент може змінити існуючий тарифний план на новий самостійно на сторінці статистики через функцію мій кабінет.  Зміна існуючого тарифного плану на новий відбудеться автоматично першого числа наступного місяця.

Якщо на перший день місяця сума коштів на рахунку абонента менша за суму тарифного плану, то відповідно до умов Публічного договору, надання послуги до доступу до мережі Інтернет заблокується.  Для розблокування надання послуги необхідно поповнити рахунок.

Фактична швидкість до інтернет-ресурсів може бути нижчою і залежить від обмежень ресурсних сайтів, маршрутизації даних та можливостей обладнання абонентів.